Movies
Ratings
60

FailanRated ★ 4.5
The RiteRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Postman Always Rings TwiceRated ★ 3.0
Anger ManagementRated ★ 3.5
Something's Gotta GiveRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
The PledgeRated ★ 3.0
About SchmidtRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0