Titles you rated

D.P.Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5

Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 4.0
Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.0
Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0