Titles you rated
The NewsroomRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0

The HeirsRated ★ 2.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5