Series
Ratings
173

Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.0

My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
My Senpai Is AnnoyingRated ★ 5.0
I've Been Killing Slimes for 300 Years and Maxed Out My LevelRated ★ 3.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 3.5

Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 4.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0

The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Wise Man’s GrandchildRated ★ 4.5
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0

BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 4.5
Suppose a Kid From the Last Dungeon Boonies Moved to a Starter TownRated ★ 4.0

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0

Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 4.0

Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5