Movies
Ratings
93
GravityRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0

The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0

The Terror LiveRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0