Series
Ratings
193

One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 4.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.0
Black LagoonRated ★ 3.0
BLOOD-CRated ★ 2.5
Amazing StoriesRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.5
BTOOOM!Rated ★ 3.5
Terminator ZeroRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
SubmissionRated ★ 2.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0