Series
Ratings
33
New HeartRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
HouseRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0

Money's WarfareRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0

Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SignRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0

Men on a MissionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0