Movies
Ratings
435

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0
A Knight's TaleRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Jingle All the WayRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0

Vantage PointRated ★ 4.0

Volcano HighRated ★ 3.0
A Man Called HeroRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 2.0
RoboCop 3Rated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0