Titles you rated

Incomplete LifeRated ★ 4.5
Ebichu Minds the HouseRated ★ 4.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0