Movies
Ratings
1451
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Love, SimonRated ★ 3.0
The 8th NightRated ★ 0.5
IdentityRated ★ 3.0
The PackageRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 4.0
Five Feet ApartRated ★ 3.0
A Good YearRated ★ 3.5

The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
What Men WantRated ★ 1.5
Tall GirlRated ★ 1.5