Series
Ratings
72
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.5
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.5
My Life with the Walter Boys Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5