Movies
Ratings
277

Small Town RivalsRated ★ 2.0

Coin Locker GirlRated ★ 4.0
My DictatorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0

Love, LiesRated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0

Mood of the DayRated ★ 4.5

A Violent ProsecutorRated ★ 4.5

The TreacherousRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Tough as IronRated ★ 4.0

The Accidental DetectiveRated ★ 3.5

FamilyhoodRated ★ 4.0

The PriestsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0