Titles you rated
AladdinRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 1.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 1.0

The SuspectRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 1.0
King KongRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 1.0
The ReaderRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0

The President's BarberRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0