Titles you rated
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 4.0

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5

Tokyo RevengersRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 4.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 3.5