Movies
Ratings
730
RoomRated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0

Gangnam BluesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0

The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 2.5

The PiratesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0

LUCK KEYRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.5