Series
Ratings
32
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.5

The HeirsRated ★ 4.0

The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.5