Titles you rated

It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
GhostRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Our School E.TRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0

Voice of a MurdererRated ★ 4.0

My Tutor FriendRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0

Dancing QueenRated ★ 4.0
HulkRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.0