Movies
Ratings
730
Reality+Rated ★ 3.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
EternityRated ★ 3.5
I Hired a Contract KillerRated ★ 4.5
Maurice's BarRated ★ 3.5
Tavern ManRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 4.0
Ai Weiwei's TurandotRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
My Mom JayneRated ★ 3.5
Letters from Wolf StreetRated ★ 3.5
The Alabama SolutionRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.5