Series
Ratings
29
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Duty After SchoolRated ★ 1.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0