Series
Ratings
230
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Earth Marble World TourRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Divorce Attorney ShinRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
PianoRated ★ 4.5