Movies
Ratings
338
WarcraftRated ★ 3.5
HannaRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0

The Fatal EncounterRated ★ 2.0

My Neighbor TotoroRated ★ 3.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5

The PiratesRated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.0

The Berlin FileRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0

Furious 7Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0