Series
Ratings
119

Chainsaw ManRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5

Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5

Attack on TitanRated ★ 4.0

Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0