Movie
Series
Book
Webtoon
Login
Sign Up
Series
Ratings
12
More
Revolutionary Girl Utena
Rated ★ 5.0
Penguindrum
Rated ★ 5.0
トップをねらえ2!
Rated ★ 4.5
Gunbuster
Rated ★ 2.0
Neon Genesis Evangelion
Rated ★ 3.0
Digimon Fusion
Rated ★ 5.0
Digimon Frontier
Rated ★ 0.5
Digimon Adventure 02
Rated ★ 5.0
Digimon Tamers
Rated ★ 4.5
Serial Experiments Lain
Rated ★ 5.0
Magical Girl Madoka Magika
Rated ★ 3.5
Kamen Rider Gaim
Rated ★ 4.0
WatchList
1
Watching
0