Movies
Ratings
197

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0

Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0

A Violent ProsecutorRated ★ 4.0

AssassinationRated ★ 3.5

Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 2.0

The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0

The Terror LiveRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5

Inside MenRated ★ 3.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0