Titles you rated

28 Days LaterRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 4.0

MinariRated ★ 3.0

Gangnam BluesRated ★ 2.5

The ScamRated ★ 3.0
Operation Chromite: Extended EditionRated ★ 3.5

The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5

Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0

Man of MenRated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
SingRated ★ 4.0

Now You See Me 2Rated ★ 3.5

Feng ShuiRated ★ 3.5

The Sheriff In TownRated ★ 3.0

The PrisonRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5