Series
Ratings
15
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
See Season 3Rated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.5
SeeRated ★ 4.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Dr. BrainRated ★ 4.0
My Country: The New AgeRated ★ 4.0