Series
Ratings
18
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
Galileo ZeroRated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.0

GalileoRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5