Series
Ratings
112
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
Star in My HeartRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5

Money's WarfareRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
MaskRated ★ 2.0

You Are All SurroundedRated ★ 2.5
The Lost RoomRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Fashion KingRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0

Good Luck!!Rated ★ 5.0
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5