Titles you rated
Full HouseRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 4.0
You Are My DestinyRated ★ 3.0
BloodRated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0

Personal TasteRated ★ 4.0
Brilliant LegacyRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0