Titles you rated

Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5

The ThroneRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5

VeteranRated ★ 4.0

The Classified FileRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 2.5

A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0