Movies
Ratings
42
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0