Movies
Ratings
1885

Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0

Coin Locker GirlRated ★ 3.0

A Hard DayRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 2.5

The TreacherousRated ★ 3.0

Take PointRated ★ 3.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5

Miss BaekRated ★ 2.0

The ThroneRated ★ 3.0

The MercilessRated ★ 4.0

The VillagersRated ★ 2.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 3.0

The MayorRated ★ 3.0

Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0

The Battleship IslandRated ★ 2.0