Titles you rated
PrisonersRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 2.0
Mad MaxRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0

WishRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0

SunnyRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
The PianistRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 3.0