Series
Ratings
125
SkinsRated ★ 2.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
Fresh Off the BoatRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 2.0
The OARated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Parks and RecreationRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
JekyllRated ★ 3.5
Malcolm In The MiddleRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
ArcherRated ★ 3.5
Chef's Table Season 1Rated ★ 4.0
Chef's Table Season 2Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
Black BooksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.0
House of LiesRated ★ 3.5