Series
Ratings
32
PlutoRated ★ 4.0

DAN DA DANRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The Thick of ItRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0

Cowboy BebopRated ★ 4.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
DekalogRated ★ 4.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5