Series
Ratings
29
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0

Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 4.0

Temptation of WifeRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0