Series
Ratings
146
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
3%Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Baccano!Rated ★ 4.0
I, KILL VRRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5