Series
Ratings
28
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
LazarusRated ★ 4.0
Overtake!Rated ★ 4.0
Evil God's Balance Public Security Analysis TeamRated ★ 5.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Keishicho OutsiderRated ★ 5.0
Odd TaxiRated ★ 5.0

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 5.0

Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0
Play It Cool, GuysRated ★ 5.0

UnnaturalRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
Kemono JihenRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 5.0

Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0