Series
Ratings
66
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0

Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.0

Oshi no KoRated ★ 4.5

Tokyo RevengersRated ★ 2.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

MashleRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.5
Trump: An American DreamRated ★ 2.0

Reborn RichRated ★ 4.0
Money, ExplainedRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0