Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0