Series
Ratings
124
Princess HoursRated ★ 5.0
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
Kotaro Lives Alone Season 2Rated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 2.0

An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
Good Morning CallRated ★ 3.0
Good Morning CallRated ★ 3.0
Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
The Third Finger Offered to a KingRated ★ 3.5
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 2.5
Konkatsu 1000 KnockRated ★ 3.0
UsokonRated ★ 2.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
ShijukaraRated ★ 2.5
Love Deeply!Rated ★ 2.5
DearestRated ★ 3.5