Series
Ratings
511
UzumakiRated ★ 1.5
Crisis JungRated ★ 2.0
The Heike StoryRated ★ 5.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 3.5
Nailed It! Holiday!Rated ★ 4.5

Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Free! Eternal Summer Season 2Rated ★ 4.0
Saiyuki ReloadRated ★ 1.5
Princess Tutu: Kapital des KükensRated ★ 4.5
Pita-TenRated ★ 2.0
Go! AnpanmanRated ★ 3.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
The Flying SuperboardRated ★ 3.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 3.0
Cheonbangjichuk HaniRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 3.0