Movies
Ratings
538
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
Six Weeks OnRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Making of Jay KellyRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- Mountain Queen: The Summits of Lhakpa SherpaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5