Series
Ratings
66
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
저스트 메이크업Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
MirandaRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
So Not Worth ItRated ★ 3.5

Be MelodramaticRated ★ 5.0