Series
Ratings
53
YoungerRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Community Season 2Rated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.5
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 0.5