Series
Ratings
358

DAN DA DANRated ★ 4.5
Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 5.0

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5

That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 4.5
Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5

Attack on TitanRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5

My Hero AcademiaRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
ClickbaitRated ★ 3.5