Movies
Ratings
129
3 IdiotsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0

Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.5
Swing VoteRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5

Begin AgainRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0

The UnfairRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0