Movies
Ratings
1285
Peaky Blinders: The Immortal ManRated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0

BallerinaRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.0
Coup de ChanceRated ★ 3.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 2.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
GreyhoundRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0