Series
Ratings
68
Peaky BlindersRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 3.5
Asobi AsobaseRated ★ 3.5

Girls Band CryRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0