Titles you rated

The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Good PartnerRated ★ 3.5
ConnectionRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5

Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5